První ze seminářů Oranžového klubu pro komunální političky ČSSD

16.12.2014

V sobotu 13.12. 2014 Oranžový klub uspořádal v Praze školící seminář pro komunální političky zvolené za ČSSD.  Na programu byl seminář na téma Využití dotací v komunální sféře. Účastnice se seznámily s nejnovějšími dotačními tituly z fondů EU. V další části provedla mediální lektorka Štěpánka Duchková účastnice praktickou hodinou, jak se připravit na komunikaci s novináři.

Na seminář dorazil také pozdravit přítomné komunální političky ministr Jiří Dienstbier. Cílem této akce není jenom školení v  tématech, které se komunálních političek bezprostředně dotýkají, ale také navazování kontaktů mezi ženami-političkami a společná výměna zkušeností.
Oranžový klub tak zahájil řadu školících seminářů, které by chtěl postupně uspořádat v krajských městech po celé republice.

Seminář